Actualitate
Olguța Vasilescu: „Întrebați liderii de sindicat care a fost cea mai bună Lege a salarizării!”
„Întrebați liderii de sindicat care a fost cea mai bună lege a salarizării”, a subliniat doamna primar, Lia Olguta Vasilescu, la deschiderea Conferinței Naționale a Organizației Femeilor Social Democrate. Legea salarizării unitare din 2017, adoptată [...]

Comentarii recente