Europarlamentarul român Diana Șoșoacă se află de cîteva zile în Rusia, fiind invitată la un Congres despre care ne va povesti la întoarcere pe live-ul nostru de pe Tiktok.
Chiar în Duma de stat, delegația SOS a României a întins drapelul României chiar de Ziua drapelului național!


Într-o discuție pe care am avut-o pe WhatsApp în această dimineață, Diana Șoșoacă ne-a spus că este extrem de obosită pentru că activitatea sa a fost foarte intensă în cele 15 ore de lucru pe zi, domnia sa vorbind la toate panelele!
Șoșoacă a fost impresionată de civilizația din Rusia, unde nimeni nu aruncă gunoaiele pe străzi. În această a patra vizită în Rusia a constatat că la ruși nu există oameni care să doarmă pe străzi!
Mai multe vom afla sîmbătă seara, pe live-ul nostru de pe Tiktok, începînd cu ora 22.00.

Fii primul care comentează